Organizing Team

These are the leaders of our grassroots organizing campaign. Working with thousands of Everyone In members, they’re knocking on doors, organizing communities, and building power to make big, systemic change. Want to do your part to end homelessness, but not sure where to start? It’s easy: Find your local organizer below and say hello.

Director of Organizing

Mike Dennis

L.A. County

Derek Torsani is a quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id.

Territory
L.A. County

Contact
mike@everyoneinla.org

Deputy Director of Organizing

Gabriela Garcia

L.A. County

Sean Kong id ligula porta felis euismod semper. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Territory
L.A. County

Contact
gabriela@everyoneinla.org

Field Organizer

Jordan Wynn

Long Beach

Territory
Long Beach

Contact
jordan@everyoneinla.org

Field Organizer

Teresa Eilers

West San Gabriel Valley

Territory
West San Gabriel Valley

Contact
teresa@everyoneinla.org

Field Organizer

Adolfo Alzuphar

South L.A.

Territory
South L.A.

Contact
adolfo@everyoneinla.org

Field Organizer

Enrique (Kike) Velasquez

East San Fernando Valley

Territory
East San Fernando Valley

Contact
enrique@everyoneinla.org

Field Organizer

Quincey Coleman

South L.A.

Philipe Cavalcante id ligula porta felis euismod semper. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Territory
South L.A.

Contact
quincey@everyoneinla.org

Field Organizer

Chelsea Byers

Westside

Eunise Lituanas id ligula porta felis euismod semper. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Territory
Westside

Contact
chelsea@everyoneinla.org

Field Organizer

Beatriz Sandoval

East L.A. & San Gabriel Valley

Tanja Heffner id ligula porta felis euismod semper. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Territory
East L.A. & San Gabriel Valley

Contact
beatriz@everyoneinla.org

Field Organizer

Corinne Ho

West San Fernando Valley

Territory
West San Fernando Valley

Contact
corinne@everyoneinla.org

Organizing Coordinator

Caleb Crowder

L.A. County

Territory
L.A. County

Contact
caleb@everyoneinla.org

Advocacy Coordinator

Sarah Thomas

L.A. County

Philipe Cavalcante id ligula porta felis euismod semper. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

Territory
L.A. County

Contact
sarah@everyoneinla.org